Zrób mu smaka na dzień chłopaka i załóż coś sexy!

W ten jeden dzień w roku spraw aby Twój Facet czuł się wyjątkowo! Niech wie, że Ci na Nim zależy. Chociaż tego jednego dnia niczego mu nie odmawiaj!

Niesforny kociak
Jeśli lubisz miauczeć i często wystawiasz pazurki tego dnia zamień się w piękną kotkę. Ubierz odpowiedni strój, popraw ogonek, pomaluj paznokcie i usta użyj Twoich najlepszych perfum i zakradnij się do Twojego faceta w najmniej oczekiwanym momencie. Zedrzyj z niego koszulę (lub cokolwiek innego ma na sobie). Tak jak koty nie znasz litości więc bądź stanowcza i trochę agresywna. Potem troszkę się połaś, przytul się do jego pleców i użyj swoich pazurków. Podrap go lekko po jego klatce piersiowej. Potem szybkim ruchem, tak aby nawet się nie zorientował, rozepnij rozporek i ściągnij jego spodnie. Teraz on też ma już swój ogonek. Możecie zacząć kocie zabawy. Wiadomo... niektóre kotki lubią mleczko. Możesz mu też powiedzieć, że lubisz gdy Cię głaszcze tu i ówdzie... przecież kotki to uwielbiają. Możesz przy tym głośno mruczeć.
Elegancka dama
Lubicie elegancję i trochę powagi? Ubierz coś wyjątkowo eleganckiego i ekskluzywnego. Najlepsza będzie bielizna z lekko prześwitującą koronką, która podkreśli Twoje wdzięki. Poczekaj na wieczór. Zrób się na bóstwo (szminka, paznokcie, depilacja - sama wiesz). Zapal świece i puść nastrojową, spokojną muzykę. Jeśli macie kominek to bez dwóch zdań powinien zapłonąć. Gdy już będziesz obok niego, przytulcie się mocno. Możecie chwilę zatańczyć całując się namiętnie. Jeśli jeszcze jest ubrany, w czasie tańca powinnaś go powoli rozbierać. Niech to będzie wasza długa gra wstępna. Czy powoli przeniesiecie się do sypialni, czy zostaniecie w romantycznym pokoju ze świecami i znajdziecie wygodne miejsce, to już zależy od Was. Jeśli się postarasz, w ten dzień nie będzie się liczyć nawet mecz w telewizji (a przecież zawsze ktoś gra).
Słodki aniołek
Twój facet jest dla Ciebie dobry i zawsze Cię słucha? W takim razie musi przyjść do niego piękny i niewinny aniołek. Załóż strój aniołka, nałóż delikatny makijaż (nic wyzywającego - w końcu aniołek to delikatna istotka). Po długiej i gorącej kąpieli, pachnąca i ubrana w strój aniołka podejdź do Twojego faceta i powiedz mu, że zasłużył sobie na małe niebo, które dla niego właśnie stworzysz. Jeśli jesteś gotowa na wszystko możesz mu powiedzieć, że spełnisz każde jego życzenie i będziesz tego dnia posłuszna tak jak on jest posłuszny cały rok. Możesz przygotować łóżko z białą, czystą pościelą - niech będzie niebiańsko. Możesz też dna samym początku pogładzić go piórkiem tu i ówdzie. Pamiętaj, że aniołek chociaż delikatny jest zarazem bardzo silną i stanowczą istotką. Wtedy kiedy trzeba bądź energiczna i pokaż ile masz w sobie nieziemskiej energii. Spraw aby tego wieczoru Twój facet przeniósł się na chwilkę do Waszego wspólnego, cudownego nieba!
Przebiegła diablica
Jeśli Twój Facet popełnia codziennie trochę grzeszków to nie może go spotkać nic innego jak kara. Tego dnia musisz przebrać się za seksowną diablicę. Różki i ogonek to podstawa. Przydadzą się też wysokie, skórzane kozaczki i obowiązkowo - pejczyk - musi przecież zapłacić za swoje grzechy. Uprzedź go nawet dzień wcześniej, że czeka na niego piekielna kara (zakręć tyłkiem, pokaż dyskretnie kawałek biustu). Możesz być pewna, że samo czekanie na nią będzie katorgą do tego stopnia, że następnego dnia, sam dobrowolnie podda się karze i nawet nie poprosi o łagodne traktowanie. W wymierzaniu kary dobrze, jeśli trochę go unieruchomisz. Możesz przywiązać jego ręce do łóżka tak nie mógł Cię w żadnym momencie złapać i obezwładnić. Pejczyk niech będzie tylko dodatkiem - możesz go nim lekko ukarać lub unieruchomić ręce - przecież i tak już przeszedł prawdziwą karę czekając cały dzień na Ciebie. Niech w tym małym piekiełku będzie jednak jak najwięcej słodkości i miłości.
Opiekuńcza pielęgniarka
Jeśli Twój facet lubi gdy się nim opiekujesz, tego dnia powinnaś być bardzo opiekuńcza. Pamiętaj, że Twój Facet potrzebuje specjalnej troski, którą tylko Ty możesz mu zapewnić. Ubierz strój pielęgniarki, pamiętaj o seksownych pończochach, czerwonych ustach. Możesz zacząć od pielęgnacji Twojego pacjenta. Zaproponuj mu aby wskoczył do wanny, lub pod prysznic a Ty umyjesz całe jego ciało. Gdy już wytrzesz go do sucha warto wymasować najbardziej napięte elementy jego ciała - w końcu masaż to zdrowie i przyjemność. Jeśli chodzi o zastrzyki to tego dnia możesz mu je odpuścić. On jednak na pewno ukłuje Cię swoją strzykawką. Pamiętaj najważniejsze to ulżyć pacjentowi... jeśli jest spięty to powinien "wyrzuć z siebie" wszystko co zbędne.
Nieugięta policjantka
Czy twój facet jest niegrzeczny prawie każdego dnia? Jeśli tak to odpowiednią osobą jaka powinna się nim zająć tego dnia będzie seksowna policjantka. Niech poczuje trochę przyjemności ale przede wszystkim musi wiedzieć kto rządzi w tym mieście. Ma słuchać Twoich poleceń, a jeśli się do nich nie stosuje odpowiednie będą kajdanki i policyjna pałka. Nie możesz być pobłażliwa. Oczywiście policjantka musi dbać o swój wygląd dlatego czerwone usta i paznokcie to podstawa rozpoczęcia służby tego wieczoru. Obcisły strój, kajdanki i pałka to niezbędne wyposażenie. Gdy już będziesz gotowa namierz swój cel i niespodziewanie zajdź go od tyłu. Stanowczo i bez cackania się dokonaj przeszukania. Niech to będzie najbardziej osobista rewizja jaką kiedykolwiek miał. Każ mu stanąć w lekkim rozkroku wcześniej ściągając mu spodnie. Sprawdź każdy zakamarek jego ciała - na pewno ma gdzieś swoją osobistą broń. Jak już ją znajdziesz... uważaj! Tego wieczoru na pewno wystrzeli!
© (20.01.2017). Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww. com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.