Czarny, połyskujący gorset Darksy

Darksy

Obsessive

Gorset Darksy to propozycja dla bardziej odważnych. Otwarte miseczki i świecący materiał, a także otwarte stringi to zapowiedz, bardziej niż zwykle, pikantnego wieczoru. Uważaj może być naprawdę ostro!

Materiał
przyjemny w dotyku, wysokiej jakości (50% poliester, 50% poliuretan)
Nasza propozycja

Ten czarny połyskujący gorset to propozycja dla par, które nie boją się ostrej zabawy. Zakładając go możesz być pewna, że przeniesiesz się ze swoim Partnerem na najwyższy szczyt. W tym stroju odsłaniasz od razu wszystkie swoje najbardziej intymne zakamarki ciała. Dajesz od razu wszystko co najlepsze i nie każesz czekać. Tu nie ma miejsca na domysły. Umówcie się wcześniej na trochę ostrzejszy wieczór. Stwórzcie bardziej surową atmosferę (nie zapalajcie świec, a raczej zabawcie się trochę kolorowym światłem w stylu nocnych klubów). Włączcie najdzikszą muzykę. Przydadzą się także kajdanki i jakaś skórzana packa aby trochę ukarać kogoś z Was kto za bardzo się rozbrykał.

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww.com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.