Jaką bieliznę erotyczną wybrać abyś poczuła się wyjątkowo?

Jest wiele czynników, które mają znaczenie przy doborze odpowiedniej bielizny lub przebrania erotycznego. Przeczytaj kilka naszych wskazówek, które ułatwią Ci podjęcie dobrej decyzji.


1
Ubierać czy nie?
Pierwsze zasadnicze pytanie, które powinno się pojawić to czy rzeczywiście jest okazja aby taką bieliznę założyć. Bielizna erotyczna jest swego rodzaju uczczeniem wyjątkowej chwili. Czasem romantycznej, czasem wesołej. Innym razem okazją będzie chęć przeżycia czegoś bardziej wyjątkowego. Z reguły zastanawiając się co na siebie włożyć już zaczynamy przygotowania do przeżywania niezpomnianych uniesień. Jest to swego rodzaju proces, który pomaga nam mentalnie przygotować się do celebrowania wspólnych chwil, a co za tym idzie samo wybieranie takiej bielizne jest już grą wstępną. Dobrze aby taka gra wstępna nam nie spowszedniała, ponieważ przestanie być czymś wyjątkowym. Oczywiście im wiecej okazji tym lepiej. Umiar jednak będzie tutaj waszym przyjacielem i ochroni Was przed nudą.
2
W czym czujesz się dobrze
Najważniejszą sprawą w przypadku wyboru bielizny będzie to jak bardzo będziesz się w niej czuć komfortowo przy Twoim partnerze i sama ze sobą. Przede wszystkim nie możesz czuć się w niej skrępowana. Jeśli bielizna, którą zakładasz sprawia, że czujesz się nieswojo oznacza to, że taka bielizna nie jest dla Ciebie. Każdy ma inny temperament. To czy lubisz coś bardziej eleganckiego, zabawnego czy może bardzo pikantnego zależy od Twojej osobowości, relacji z Twoim partnerem, a czasem także od tego jaki akurat masz dzień. Pamiętaj, że bielizna ma uatrakcyjnić wieczór a nie go popsuć dlatego zakładaj taką bieliznę "z głową".
3
Jaka okazja?
Ważna jest także okazja. To czy będziesz ubrana w bardzo romantyczny, elegancki komplet czy może założysz prześwitującą halkę, a może skórzany gorset zależy przede wszystkim od tego jakie wrażenie chcesz wywrzeć na swoim partnerze i jaką atmosferę chcesz zbudować. To jakiego wieczoru oczekujesz ma duży wpływ na to co powinnaś założyć. Jeśli chcesz aby było romantycznie i zmysłowo powinna to być bardzo delikatna bielizna. Trudno oczekiwać romantycznego wieczoru prezentując się przed swoim partnerem w stroju króliczka, albo policjantki. Oczywiście jeśli chcesz aby było bardzi ostro i mniej grzecznie to takie przebrania będą idealne.
4
Dobierz odpowiedni rozmiar
Zanim zamówisz specjalną dla siebie bieliznę powinnaś dobrze znać swój rozmiar. Z reguły rozmiary bielizny erotycznej są podzielone na kilka zakresów. Czasem dwa - S/M lub L/XL, a czasem tylko jeden (jeśli materiał jest bardzo elastyczny). Pamiętaj, że bielizna erotyczna bardzo często ma przylegać ściśle do ciała więc jeśli kupisz dla siebie rozmiar za duży to po prostu nie spełni ona w 100% swojego zadania. Nie będzie wyglądać dobrze jeśli tu i uwdzie będzie coś "wisieć lub wystawać". Jeśli natomiast kupisz bieliznę za małą to poza tym, że możesz w niej śmiesznie wyglądać to prawdopodobnie będzie Ci w niej po prostu niewygodnie - chyba, że taki był Twój zamiar.
5
Ważny jest materiał
Z czego zrobiona jest bielizna to kolejny ważny punkt, na który powinnaś zwrócić szczególną uwagę. Część dostępnych na rynku produktów jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, a inne już na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo kiepsko. Jak każda kobieta, Ty także będziesz mieć swój ulubiony rodzaj materiału, w którym będziesz się czuć dobrze. Niektóre kobiety lubią naturalny, delikatny i miękki materiał inne bardziej sztywny i sztuczny. Oczywiście niektóre typy bielizny mają z góry określoną charakterystykę, więc muszą być zrobione z konkretnego materiału. Pamiętaj także, że jeśli bieliznę chcesz użyc maksymalnie kilka razy to nie warto kupować takiej z jedwabiu wydając na nią majątek.
6
Producent
Ostatnim punktem, który być może w pewnym momencie rozwiąże Twój problem wyboru bielizny będzie to od jakiego producenta ona pochodzi. Jeśli już teraz masz ulubionego producenta, którego seksowną bieliznę lub przebrania lubisz nosić to powinnaś zawęzić poszukiwania nowej bielizny do produktów właśnie tego producenta. Często pomaga to uniknąć rozczarowania, ponieważ wiesz czego się spodziewać. Oczywiście warto eksperymentować i dać szansę innym producentom jednak w dłuższej perspektywie sama dojdziesz do tego, że zaufanie i zadowolenie z kupionego produktu zwiążą Cię z jego producentem na dłużej i tylko jego bieliznę będziesz chciała.
Czy wiesz
co założyć na różne okazje?
Sprawdź
© (20.01.2017). Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww. com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.