Etheria

Etheria

Obsessive

Piękny, 3-częściowy komplet, który sprawi, że Twój partner będzie Cię ubóstwiać. Biały kolor, wykonanej z koronki bielizny sprawi, że będziesz wyglądać bardzo niewinnie choć tak naprawdę z niewinnością nie będziesz mieć wiele wspólnego...

Materiał
Delikatny, przyjemny w dotyku (40% poliamid, 60% poliester)
Nasza propozycja

Lubisz nieskazitelną biel? Lubisz udawać niewinną chociaż tak naprawdę drzemią w Tobie dzikie rządze? Nawet jeśli Twój partner dobrze Cię zna to nic nie stoi na przeszkodzie abyś nadal udawała. Przygotuj się na długi wieczór, podczas którego będziesz go stale uwodzić. Nie pokazuj się od razu w erotycznej bieliznie. Ubierz się seksownie ale nie podawaj wszystkiego od razu. Zakręć pupą, puść do niego oczko. Jeśli tylko jego ręka wyląduje na Twoim pośladku lub w innym miejscu od razu ją odsuń i w sposób delikatny oznajmij, ża tak nie wypada... oczywiście patrząc mu w tym czasie prosto w oczy i przygryzając wargi. Kilka takich akcji i już jego ręki nie odgonisz, a on w końcu zobaczy Cię w tej pięknej bieliznie.

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww.com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.