Czerwony, seksowny komplet (stringi i stanik)

Czerwony komplet

Obsessive

Jeśli lubisz czerwony kolor i nie boisz się odważnych krojów to ten dwuczęściowy komplet (stanik i stringi) powinien być obowiązkowym elementem Twojej erotycznej garderoby. Stringi z rozcięciem w kroku, oraz stanik z lekkimi "pęknięciami" przez które bez trudu można dojrzeć sutki rozpalą zmysły Twojego partnera!

Materiał

elastyczny, przyjemny materiał (90% poliamid, 10% elastan)

Nasza propozycja

Jak to bywa z kolorem czerwonym najbardziej kojarzy nam się on z Walentynkami oraz Świętami Bożego Narodzenia. Nic więc dziwnego, że i tym razem najbardziej prawdopodobne jest, że sięgniesz po ten seksowny komplet właśnie w te okazje. Będzie on jednak idealny praktycznie zawsze wtedy kiedy chcesz trochę radośniej i mocniej zaakcentować Wasze wspólne chwile. W tym komplecie powinnaś od razu pokazać się Twojemu partnerowi. Niczym go nie zasłaniaj. Jeśli masz, to załóż czerwone szpilki oraz pomaluj paznokcie i usta na mocny, rażący, czerwony kolor. Masz "bić" po oczach tak, że nic poza Tobą nie będzie zauważone przez Twojego faceta. Zobaczysz, że jego rumieńce na twarzy bardzo szybko przybiorą kolor Twojej bielizny!

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww.com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.