Poznaj erotyczne historie i przeżyj swoją własną!

Justyna.
Korporacyjna miłość
Autor: bielizna-erotyczna.eu
Justyna to 29 letnia singielka lubiąca seks. Chociaż na co dzień skromna, w łóżku zmienia się w niezależną, zdecydowaną kobietę, która potrafi zniewolić każdego mężczyznę. Jej blond włosy pięknie komponują się z jej lekko ciemną cerą. Pracuje w korporacji co daje jej stabilność finansową ale kosztuje sporo energii i nerwów. Z tego względu wykorzystuje każdą, nadarzającą się okazję na seks, bo tylko to tak naprawdę potrafi ją zrelaksować i oddalić od codzienności. Lubi facetów dobrze zbudowanych ale najbardziej ceni inteligencję oraz kulturę osobistą. Jej wymarzony facet powinien być czuły i delikatny ale gdy trzeba musi także umieć dać porządnego klapsa w pupę.
Aktualnie 4 rozdziały (historia w trakcie)
Marlena
i jej przyjaciółka
Autor: bielizna-erotyczna.eu
31 letnia Marlena to wysportowana, średniego wzrostu brunetka. Czasem wulgarna, nie boi się pokazywać swojej prawdziwej osobowości. Mimo młodego wieku zajmuje wysokie stanowisko w dużej firmie. Uwielbia pieszczoty i swoją ukochaną przyjaciółkę Judytę, z którą spędza każdą wolną chwilę. Od niedawna ma chłopaka Michała, z którym nareszcie może realizować swoje marzenia oraz najskrytsze fantazje erotyczne. Czasem także wspólnie z Judytą odkrywają nowe doznania. Ceni sobie zaufanie, bo według niej nic tak nie rani jak kłamstwo. Jest otwarta na ludzi, lubi podróże i nie boi się eksperymentować. Dba o swoje zdrowie i ciało. Chociaż zdaje sobie sprawę z posiadania prawie idealnej figury nigdy nie wykorzystuje tego faktu aby osiągnąć jakiś cel.
Aktualnie 6 rozdziałów (zakończona)
Agnieszka
Bez zobowiązań
Autor: bielizna-erotyczna.eu
Agnieszka to 40 latka o wyglądzie 30 latki. Mama samotnie wychowująca nastolatkę. Zgrabna figura i obfity biust to z pewnością jej największa broń w starciu z facetami, których dobiera z dużą rozwagą. Ma za sobą nieudany związek dlatego też nie szuka na dłużej kolejnego partnera. Mężczyzn wykorzystuje tylko do seksu, który sprawia, że czuje się spełniona. Nigdy nie wybiera partnerów starszych od siebie więcej niż 3-4 lata. Dzięki temu, że wygląda młodo często spotyka się z facetami młodszymi od siebie. W relacjach damsko-męskich liczy się dla niej tylko dobry seks.
Aktualnie 2 rozdział (historia w trakcie)

Chcesz podzielić się swoją historią? Może być prawdziwa, a może to być tylko Twoja fantazja! Napisz do nas na adres
redaktorzy@bielizna-erotyczna.eu

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja:   sakowww.com