Secred - Czerwone, samonośne pończochy

Secred

Obsessive

Te piękne, czerwone pończochy wykończone koronką będą idealne na Waletnyki. Jeśli to w nich pokażesz się Twojemu partnerowi możesz być pewna, że oczarujesz go w 100 procentach, a wspólne chwilę będą niezapomniane dla Was obojga.

Materiał
przyjemny, delikatny (90% nylon, 10% elastan)
Nasza propozycja

Jeśli masz już strój mikołajki albo coś ciekawego na Walentyki to te pończochy będą idealnym uzupełnieniem. Może jednak nie lubisz tracić czasu na gry wstępne i wolisz odsłonić wszystko odrazu? Jeśli planujesz wieczór, szczególnie w okazje wymagające czerwonego ubrania to rozpocznij go gorącą kąpielą - z reguły okazje te przypadają w zimne pory roku :) Zrelaksuj się, zrób na bóstwo i z łazienki wyjdź już tylko w samych pończochach. Jeśli chcesz załóż np czapkę mikołajki. Świetnie jeśli masz w domu kominek. Przy blasku płomienia będziesz wyglądać jak najlepszy prezent mikołajkowy lub walentynkowy!

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww.com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.