Seksowny mundur

Seksowny mundur

Obsessive

Wprowadź nowe porządki w Twojej małej armii. Ten seksowny, czteroczęsciowy mundurek (w komplecie: top, spódniczka, stringi i czapka) przypomni Twojemu partnerowi kto tutaj ma władzę. Pięknie dopasowany, inny niż wszystkie sprawi, że będzie słuchał każdego twojego rozkazu. Top wiązany pod biustem uwidoczni go jeszcze bardziej. Twoje piersi będą pierwszym celem Twojego żołnierza. Kusa, plisowana spódniczka a pod nią stringi, zachęcą do przeprowadzenia "rozpoznania terenu" przez Twojego faceta - i nawet twój wyższsy stopień Cię przed tym nie uchroni!

Materiał

miły w dotyku, elastyczny (88% poliester, 12% elastan)

Nasza propozycja

Wiesz, że szanowany dowódca to taki, który ma jasne i klarowne zasady. To też taki, który gdy trzeba potrafi ukarać nieposłusznego żołnierza, a gdy na to zasłuży potrafi go także wynagrodzić. Na ten specjalny wieczór przygotuj listę celów i zadań do wykonania przez Twojego podwładnego. Stań przed nim w pełnym, seksownym umundurowaniu i wydaj rozkazy. Na pewno powinny objąć wszelkiego rodzaju ćwiczenia fizyczne szczególnie te wykonywane wspólnie z tobą. Najważniejszy jednak cel tego wieczoru jest jeden... ma stać na baczność jak najdłużej!

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww.com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.