Mundur seksownej policjantki

Police

Obsessive

Czarny, bardzo podniecający, pięcioelementowy komplet (top, szorty, czapka, pas, wiązki sznureczków) policjantki to świetna propozycja dla par, które lubią balansować na granicy prawa. Czarny kolor materiału z połyskującymi wstawkami sprawi, że jako stróż prawa będziesz wyglądać obłędnie, a czapka policjantki, że Twój partner już po samym Twoim wyglądzie pozna, że tym razem nie ma żartów i czeka go sroga kara (za którą będzie i tak wdzięczny).

Materiał

rozciągliwe tkaniny

Nasza propozycja

Przyłap swojego Partnera na czymś co jest nielegalne, lub źle postrzegane w Waszym związku (oczywiście przez Ciebie). Dobrym przykładem będzie mecz oglądany z piwem w ręku! Może być także innego rodzaju wykroczenie, (pozornie) złe zachowanie. Nie ważne! Powód zawsze się znajdzie abyś mogła wkroczyć jako stróż prawa i zaprowadzić porządek! Nie czekaj aż sprawa sie przedawni i działaj. Załóż strój, o niczym nie zapomnij. Przydadzą się kajdanki, gdyby Twój aresztant stawiał opór. Rewizja osobista w tym przypadku to podstawa - nigdy nie wiesz jaką broń i jakiego kalibru może mieć schowaną. Jeśli jego występki nie były aż tak złe możesz (co oczywiście jest nielegalne) przyjąć mała łapówkę w postaci cielesnych przyjemności. Rozładowanie stresu w tej pracy to podstawa - więc nie miej żadnych wyrzutów sumienia, że dałaś się przekupić. Ale przestępca to jednak przestępca... z pewnością i ten w końcu w Ciebie strzeli...

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww.com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.