Catia - Czarne stringi i pas do pończoch

Catia

Obsessive

Te czarne, seksowne stringi wraz z pasem do pończoch rozpalą wyobraźnię nawet najbardziej zatwardziałych facetów. Koronka sprawia, że są eleganckie i pasują na każdą okazję.

Materiał
miękki i elastyczny (90% poliamid, 10% elastan)
Nasza propozycja

Kręcą Cię czarne stringi? Twój partner szaleje gdy Cię w takich widzi? Te sprawią, że jego serce zabije jeszcze szybciej. Zaskocz go i załóż je pod zwykłą odzież. Możesz przecież spokojnie pójść w takich na zakupy lub do kina (przecież nikt nic nie zobaczy). Bądź pewna, że już sama świadomość, że masz je na sobie będzie Cię rozgrzewać. Gdy wrócicie do domu np po romantycznym filmie możesz już w drzwiach zacząć go całować. Daj mu od razu do zrozumienia, że jedyny słuszny kierunek prowadzi do sypialni, na kanapę albo nawet stół kuchenny. Obojętnie, byle szybko zobaczył, że chociaż mu się wydawało to takie spontaniczne, było przez Ciebie dobrze zaplanowane!

© bielizna-erotyczna.eu. Kopiowanie treści zabronione.
Projekt i realizacja: sakowww.com
© bielizna-erotyczna.eu. Wszelkie zdjęcia zostały użyte zgodnie z wykupioną licencją, a zdjęcia produktów wykorzystane za zgodą producenta. Opisy są własnością serwisu bielizna-erotyczna.eu.